چاپ        ارسال به دوست

برقراری امنیت ابری، استراتژی اصلی سیسکو

برقراری امنیت ابری، استراتژی اصلی سیسکو

شرکت Cisco قصد دارد طرح «امنیت در همه‌جا» را گسترش دهد و مبتنی بر آن نسل جدید خدمات امنیتی را برای محصولات سازمانی خود به خصوص در حوزه خدمات ابری ارائه کند.

این شرکت که دفتر مرکزی آن در ایالت کالیفرنیا واقع شده است اعلام کرد استراتژی جدید آنها بر این است که بتوانند خدمات امنیتی جدید را در کنار سرویس ویژه افزایش آگاهی از حملات سایبری توسعه دهند و همکاری‌های گسترده‌تری را با شرکت‌های فعال در عرصه امنیت سایبری داشته باشند.

سیسکو اعلام کرد هکرها و مجرمان سایبری این روزها از انواع تکنیک‌های پیچیده استفاده می‌کنند تا بتوانند تمرکز بیشتری بر شبکه‌های سازمانی داشته باشند و با استفاده از حفره‌های امنیتی موجود، فایروال‌ها را دور بزنند و به نرم‌افزارهای اصلی سازمانی دسترسی پیدا کنند.

در این میان بسیاری از گروه‌های هکری سایبری مدرن روی شبکه‌های گسترده از جمله روترها، سوئیچ‌ها و مراکز داده تاکید دارند و از این طریق می‌توانند به داده‌های اصلی دسترسی پیدا کنند. بسیای از مراکز امنیت هنوز برای این نوع شبکه‌های گسترده هیچ ابزار امنیتی ارائه نکرده‌اند.

شرکت سیسکو به منظور مقابله هرچه گسترده‌تر با این نوع تهدیدها سیستم Cloud Access Security یا (CAS) خود را ارائه کرده است تا بتواند از این طریق ایمنی برای تمام سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای سازمانی را فراهم آورد و فضای پردازش ابری را نیز ایمن کند.


١٢:٤١ - چهارشنبه ١٣ آبان ١٣٩٤    /    شماره : ١٣    /    تعداد نمایش : ٦٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: