چاپ        ارسال به دوست

ساعت هوشمند جدید وارد بازار شد

ساعت هوشمند HP با همکاری برند Michael Bastian

شرکت HP در ساخت ساعت‌های مچی هوشمند جدید خود با برند «تایتان» (Titan) وارد همکاری شده است. لازم به ذکر است که تایتان پنجمین شرکت بزرگ ساعت‌سازی در دنیا است.

HP قبل از این هم در ساخت و تولید گجت‌های پوشیدنی تجربه داشته و با همکاری برندهای دیگری مانند Movado و Michael Bastian محصولاتی را روانه‌ بازار کرده بود.

ساعت هوشمند HP

در پروژه‌ی فعلی هم هیچ یک از این دو شرکت طرف همکاری اطلاعات زیادی را درباره‌ی این ساعت جدید ارائه نکرده‌اند و تنها گزارش شده است که هم سیستم اندروید و هم iOS را پشتیبانی می‌کند.

بخش اعظم کار بر عهده‌ی HP است. مانند تمام ساعت‌های هوشمندی که تا قبل از این با همکاری اچ پی ساخته شده بود، تقسیم کار به این شکل است که این شرکت مسئول تامین سخت‌افزار و نرم‌افزار دستگاه است و دیگری روی فرم طراحی و پروسه‌ ساخت محصول تمرکز دارد.

در نگاه اول ممکن است با وجود برندهای بزرگ‌تر و معروف‌تر، گزینش Titan به عنوان طرف همکاری کمی عجیب به نظر برسد. اما هم گزینه‌های خیلی زیادی پیش روی HP نبود و تایتان را از بین TAG، Heuer و Hermes انتخاب کرده، و هم اینکه برند Titanدر خیلی از کشورها به غیر از یک نام تولید محصولات خانگی شناخته شده و سالانه بیش از 15 میلیون ساعت در سراسر دنیا به فروش می‌رساند.

ساعت هوشمند HP

در این صورت حتی اگر فروش ساعت‌های هوشمند، درصدی از این آمار را به خود اختصاص بدهد، باز هم رضایت اچ پی جلب خواهد شد. اگر این ساعت هوشمند مورد استقبال قرار بگیرد، HP به یکی از نام‌های اصلی در حوزه‌ی ساخت گجت‌های پوشیدنی تبدیل می‌شود.

 


١١:٣٦ - پنج شنبه ٥ آذر ١٣٩٤    /    شماره : ١٦    /    تعداد نمایش : ٦٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: